Microsoft досягає нових фінансових висот з 18% зростанням виручки та 33% збільшенням прибутків, завдяки штучному інтелекту та хмарним технологіям

Фінансові показники Microsoft у другому кварталі 2024 року свідчать про те, що технологічний гігант набирає обертів, з виручкою, що досягла $62,02 млрд, що на 18% більше в порівнянні з минулим роком. Такий стрибок обумовлений значними інвестиціями компанії в штучний інтелект (ШІ) та хмарні обчислення, особливо в хмарні сервіси Azure, дохід від яких зріс на 20% і склав $25,88 млрд. Кількість клієнтів Azure AI зросла до 53 000, третина з яких приєдналася протягом останнього року, що підкреслює зростаючий попит на рішення ШІ.

Генеральний директор Сатья Наделла відзначив значне збільшення зобов’язань клієнтів, деякі з яких зобов’язалися витратити на Azure понад $1 млрд, що свідчить про поглиблення відносин компанії в секторі хмарних обчислень. Чистий прибуток Microsoft склав $21,87 млрд, на 33% більше, ніж у минулому році, перевищивши прогнози аналітиків на $0,14 за акцію. Також значне зростання показав бізнес Xbox, збільшившись на 61% після придбання Activision Blizzard, що демонструє різноманітну силу Microsoft у технологічному секторі.

Джерело Microsoft

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше