Microsoft і OpenAI хочуть інвестувати $500 млн у компанію, яка робить роботів-гуманоїдів

Figure AI може стати першим робототехнічним “єдинорогом”

Компанії Microsoft і OpenAI вивчають варіанти інвестування суми до $500 млн у стартап гуманоїдної робототехніки, повідомляє Bloomberg.

Це компанія Figure AI, яка хоче “розгортати автономних робітників-гуманоїдів” у всьому світі, згідно з інформацією на її сайті.

Джерело Bloomberg повідомило, що оцінка Figure AI може сягнути $1,9 млрд, що потенційно зробить його першим андроїдним “єдинорогом”.

За даними Bloomberg, OpenAI раніше інвестувала в інший стартап роботів під назвою 1X Technologies. На сьогодні він зібрав $100 млн, і творці ChatGPT очолили його фінансування серії A на суму $23,5 млн.

Відповідно до звіту Axios, у 2022 році генеральний директор Бретт Адкок заснував Figure AI. Він створив команду з робототехніків із Tesla та Boston Dynamics. Компанія вже підписала угоду про партнерство з BMW на початку січня.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше