Microsoft оголосила про інвестиції у розмірі $2,9 млрд у розвиток ШІ та хмарних технологій в Японії

Компанія Microsoft оголосила про плани інвестувати $2,9 млрд протягом наступних двох років у розвиток своєї інфраструктури гіпермасштабних хмарних обчислень і штучного інтелекту в Японії. Це стане найбільшою інвестицією Microsoft у цю країну.

Анонс відбувся після зустрічі у Вашингтоні президента Microsoft Бреда Сміта (Brad Smith) з прем’єр-міністром Японії Фуміо Кісідою (Fumio Kishida), який перебуває у США з офіційним візитом.

Microsoft також має намір розширити свої програми цифрового навчання, щоб протягом трьох років навчити навичкам ШІ понад 3 млн осіб у Японії. Компанія також планує відкрити в країні лабораторію зі штучного інтелекту та робототехніки, а також зміцнити співпрацю в галузі кібербезпеки з японським урядом.

Візит Кісіди до США включає зустріч із президентом Джо Байденом (Joe Biden), на якій лідери двох країн обговорять зміцнення зв’язків у галузях, зокрема в обороні, економічній безпеці та ключових технологіях.

Раніше Кісіда закликав американські компанії нарощувати інвестиції в Японію в таких галузях, як напівпровідники, ШІ та квантові обчислення. За його словами, японські інвестиції також стануть “капіталом” для збільшення вкладень в обох країнах.

За даними Бюро економічного аналізу США, Японія посідає перше місце серед країн-інвесторів у Сполучених Штатах із $775,2 млрд на кінець 2022 року. За нею йдуть Канада і Велика Британія. Це набагато більше, ніж інвестиції Китаю в розмірі $44,8 млрд.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше