Microsoft пропонує китайським інженерам виїхати з країни та працювати за кордоном

Microsoft просить близько 700–800 співробітників своїх китайських підрозділів хмарних обчислень і штучного інтелекту розглянути можливість переведення за межі країни.

Співробітникам, переважно інженерам із китайським громадянством, на початку тижня запропонували перевестися до таких країн, як США, Ірландія, Австралія та Нова Зеландія, повідомляє Reuters.

Це відбувається на тлі загострення американо-китайських відносин, оскільки адміністрація Байдена посилює контроль над різними секторами китайського імпорту, зокрема акумуляторами для електромобілів, чіпами та медичною продукцією.

Представник Microsoft підтвердив, що компанія запропонувала переїзд деяким співробітникам, додавши, що така можливість є частиною її глобального бізнесу.

Джерело dev.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше