Microsoft закрила офіс Xbox в рф – ЗМІ

Microsoft закрила офіс Xbox в рф, про це пишуть російські ЗМІ, посилаючись на власні джерела. В рамках ініціативи по скороченню присутності компанії в країні-агресорці, всіх співробітників – звільнили.

Згідно з інформацією ЗМІ рф, офіційна заява щодо закриття офісу Xbox очікується в «найближчі дні». Передбачається, що Microsoft може повідомити про це 30 червня 2022 року.
Повідомляється, що майбутні ігри Microsoft для Xbox Series X|S і ПК, заявлені до випуску російською мовою, отримають локалізації. Однак, що чекає на майбутні проекти – невідомо, адже компанія оголосила про вихід з ринку росії.

Відомо, що у березні 2022-го Microsoft припинила постачання Xbox Series X|S та нових аксесуарів у роздрібні мережі росії. Одночасно з цим було зупинено генерацію нових карток і кодів Xbox Live Gold та Xbox Game Pass на російський регіон.

Російські ЗМІ припускають, що гарантійне обслуговування раніше проданих приставок теж буде припинено або користувачам буде запропоновано відправляти продукцію в сервісні центри на території інших країн.

Нагадаємо, на початку червня Microsoft вирішила скоротити власний російський офіс на 400 осіб.

«Коли йдеться про росію, ми, як і всі інші, бачимо, що наш бізнес там скорочуватиметься, допоки його майже або й взагалі там не залишиться. Ми хочемо піклуватися про людей, які працюють у нашій компанії, і намагаємося надати їм підтримку, яку, на мою думку, вони потребують і заслуговують, тому що не вони почали цю війну. Але є чітко визначений шлях вперед», — прокоментував Бред Сміт, президент та віцеголова Microsoft, в інтерв’ю для Washington Post.

Джерело dev

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше