Міноборони Німеччини б’є на сполох: росія глушить GPS у Балтійському регіоні

Міністерство оборони Німеччини заявило, що за серією порушень у роботі GPS-сигналу в Балтійському регіоні схоже стоїть росія, повідомляє німецький ресурс T-online.

«Збої в глобальній навігаційній супутниковій системі, найімовірніше, мають російське походження і засновані на збоях в електромагнітному спектрі, зокрема тих, що відбуваються в Калінінградській області», — повідомив представник німецького міністерства в коментарі ЗМІ.

Росія глушить GPS-сигнал — що відомо

4 січня член дослідницької мережі Mastodon Маркус Джонсон повідомив, що над кількома країнами Європи фіксують збої сигналу GPS. Дослідники вважають, що причиною цього є база радіоелектронної боротьби в Калінінградському регіоні рф.

31 січня головнокомандувач армії Естонії Мартін Херем заявив, що росія, ймовірно, стоїть за збільшенням випадків глушіння супутникових сигналів, які використовуються авіакомпаніями, смартфонами і системами озброєнь у Східній Європі.

14 березня ЗМІ писали, що росія могла глушити супутниковий сигнал на літаку міністра оборони Великої Британії Гранта Шаппса, коли він пролітав у районі російського ексклава Калінінград.

Джерело nv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше