Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна

У п’ятницю, 17 березня, Гаазький суд видав ордер на арешт президента росії володимира путіна
Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародного кримінального суду.

“Палата попереднього провадження ІІ Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох осіб у контексті ситуації в Україні: володимира володимировича путіна та пані Марії Олексіївни Львової-Бєлової”, – йдеться у повідомленні.

Рішення МКС пов’язане зі злочинами путіна та Львової-Бєлової. Вони несуть відповідальність за воєнний злочин – незаконну депортацію українського населення, зокрема дітей.

Марія Львова-Бєлова в росії є уповноваженою по справі дітей.

Ситуацію вже прокоментував Генеральний прокурор України Андрій Костін.

“За межами рф путіна мають заарештувати та передати до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів. Світ отримав сигнал, що російський режим є злочинним і його керівництво та поплічники будуть притягнуті до відповідальності. Це історичне рішення для України та всієї системи міжнародного права”, – йдеться у заяві Костіна.

Зафіксовано депортацію понад 16 тис. дітей з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Але реальна цифра може бути значно більшою.

Джерело icc-cpi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше