Мобільний комплекс RBS 70 NG інженери Saab розробили з урахуванням українського досвіду

У вересні в столиці Великої Британії відкриється виставка DSEI 2023. Компанія Saab привезе на виставку новий мобільний комплекс ППО, створений з урахуванням отриманого в Україні досвіду.

Йдеться про RBS 70 NG. Як шасі в ньому використовується американський броньовик JLTV. Кузов автомобіля приховує багатоспектральний камуфляж Barracuda. В якості системи ППО в комплексі використовується ПЗРК RBS 70 в модифікації NG.

З оприлюдненої Saab специфікації випливає, що цілі новий ЗРК може вражати на дистанції до 9 км. На розгортання комплексу йде 45 секунд. Під час польоту зенітна ракета розвиває швидкість 2 Маха.

Нагадаємо, що ПЗРК RBS 70 перебувають на озброєнні ЗСУ. Не так давно українські військові поразили з RBS 70 ворожий вертоліт.

Про постачання RBS 70 офіційний Київ уперше попросив Стокгольм 2022 року. Сили оборони отримали їх у березні поточного року.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше