Модернізований ударний вертоліт AH-64E Apache V6.5 здійснив перший політ

AH-64E Apache, модернізований до стандарту V6.5, здійснив перший політ. Про це повідомляє компанія Boeing.

Модернізований ударний гелікоптер уперше піднявся в небо на заводі американської компанії в штаті Аризона. Виробник упевнений, що AH-64E Apache V6.5 зможе домінувати на майбутніх полях битв.

Міністерство оборони США схвалило стандарт V6.5 кілька років тому. Він включає оновлення програмного забезпечення для розширення і поліпшення інтерфейсу. У список нововведень входять розширені функції системи зв’язку Link 16, поліпшення сумісності для інтеграції нових систем, а також оптимізація систем планування маршруту й атаки.

AH-64E Apache V6.5 використовує нові двигуни Aerospace T901 виробництва компанії General Electric. Вони мають більшу потужність, здатні збільшити радіус дії та підвищити рівень маневреності.

Джерело boeing

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше