На міжнародній оборонній виставці показали Milkor 380 – найдосконаліший бойовий дрон у світі

Південноафриканська оборонна компанія Milkor представила БПЛА Milkor 380 на виставці World Defense Show 2024 в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Розробники назвали дрон «найдосконалішим бойовим безпілотником на сьогодні». Докладніше про пристрій інформує видання Army Recognition Group.

Розробники заявляють: Milkor 380 може виконувати широкий спектр завдань: від спостереження і розвідки до атак. Він оснащений новітніми стелс-технологіями, що робить його практично невидимим для радіолокаційних систем. За роботу БПЛА відповідає система штучного інтелекту.

Milkor 380 може бути озброєний набором високоточних боєприпасів. Своєю чергою це дає йому змогу вражати цілі з високою точністю і мінімальним збитком. Під високоточними боєприпасами інженери мають на увазі деякі ракетні системи та «інтелектуальні» бомби, призначені для завдавання ударів як по військовому транспорту, так і по піхоті.

З особливостей компанія виділяє витривалість і універсальність дрона. Він може здійснювати тривалі польоти, діяти у різних кліматичних умовах на будь-якій місцевості – від посушливих пустель до густих лісів.

Технічні характеристики дрона Milkor 380:

  • розмах крил — 18,6 м;
  • максимальна злітна маса — 1300 кг;
  • зовнішнє корисне навантаження — 210 кг;
  • двигун: чотиритактний чотирициліндровий Rotax 915iS із турбонаддувом
  • максимальна висота — 10 000 м
  • максимальної швидкості – 250 км/год;
  • крейсерська швидкість — 150 км/год.
Джерело armyrecognition

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше