На оборонному заводі “Роскосмосу” в Алтайському краї рф стався “технологічний” вибух (відео)

У районі оборонного підприємства в Алтайському краї рф пролунав потужний вибух. Місцеве начальство пояснило його “технологічним процесом”.

Місцеві жителі зняли стовп диму, який з’явився внаслідок “технологічного процесу”.

“Вранці 15 лютого жителі Бійська почули вибух і побачили стовп диму над містом. Вибух міг статися на заводі АТ “Федеральний науково-виробничий центр Алтай”, що входить до складу держкорпорації “Роскосмос”, який виробляє боєприпаси, твердопаливні заряди ракетних двигунів і вибухівку. Начальство традиційно пояснює вибухи на військових підприємствах “короткими замиканнями”. Але на випадок, якщо вибух особливо потужний і дим здіймається до небес, вигадано нове формулювання: “особливості технологічного процесу”, – зазначається в коментарі до опублікованого в соцмережах відео.

Джерело censor.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше