На противагу морським дронам ЗСУ: в росії показали модифікований комплекс “Комар” оснащений ракетами “Атака”

Інженери компанії “РАТЕП”, що належить концерну “Алмаз-Антей”, спроектували нову версію ракетної установки “Комар”. На відміну від звичайної версії корабельної установки модифікація “Комар 3М47-03Е” може вражати морські дрони.

Крім ракет “Игла-С”, модернізована установка отримала керовані ракети “Атака”. Їх можна використовувати для ураження не тільки повітряних цілей на кшталт низьколітаючих БЛПА і літаків, а й надводних дронів-камікадзе.

Представник “РАТЕП” із цього приводу зазначив, що нова версія “Комара” придатна для знищення надводних цілей, які переміщаються по водній гладі на швидкості до 90 км/год (15 вузлів). Насамперед комплекси “Комар 3М47-03Е” встановлюватимуть на російські кораблі, у яких відсутнє важче протикорабельне озброєння. Поряд із цим, їх можна використовувати як стаціонарні засоби захисту від дронових атак важливих об’єктів.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше