На території Румунії під час нічної атаки України впали та здетонували Шахеди рф

Росія вночі 4 вересня атакувала Україну дронами-камікадзе, деякі з них впали та здетонували на території Румунії.

“За інформацією Державної прикордонної служби України, сьогодні вночі під час масованої атаки Росії в районі Ізмаїльського порту російські “шахеди” впали та здетонували на території Румунії.  Це є черговим підтвердженням того, що російський ракетний терор становить величезну загрозу не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн, зокрема держав-членів НАТО. Закликаємо партнерів прискорити забезпечення України додатковими сучасними системами протиракетної та протиповітряної оборони, а також бойовою авіацією, які посилять захист інфраструктури України, а також суміжних держав”, – написав спікер МЗС Олег Ніколенко.

Нічна атака по українських містах

Влада Дніпропетровської області оголосила про успішне збиття шести дронів “Shahed-136”, їх уламки влучили в інфраструктурний об’єкт, що викликало пожежу. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Одеська ОВА повідомила про масовану атаку на Подунав’я, зокрема на Ізмаїльський район. Під час атаки постраждала цивільна інфраструктура, зруйновані склади та виробничі будівлі підприємств у двох громадах. За попередніми даними, обійшлося бех жертв. ППО над областю вдалося збити 17 дронів.

Пізніше Повітряні сили повідомили про збиття 23 з 32 дронів “Shahed”, які атакували Одеську та Дніпропетровську області в ніч на 4 вересня.

Джерело спікер МЗС Олег Ніколенко

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше