На Закарпатті ТЦК та поліція примусово знімають водіїв міжнародних рейсів та мобілізують до ЗСУ

Співробітники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) Закарпатської області примусово мобілізовують водіїв вантажівок, що здійснюють міжнародні рейси, а вантажі просто кидають на дорогах.

Про це повідомляє Цензор з посиланням на Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП).

“Я хочу звернутися офіційно сьогодні до міністра оборони, до міністра інфраструктури – давайте сядемо за стіл, обговоримо всі проблеми та знайдемо шляхи вирішення цих проблем. Але не можна на автомобільних магістралях вилучати водіїв, забирати її, кидаючи вантаж, кидаючи автомобіль на трасі… Людина повинна знати, виходячи в рейс, доїде вона додому чи не доїде”, – наголосив президент АсМАП Леонід Костюченко.

Зокрема, перевізник ТОВ “Шаль” (Київська область) повідомив, що 24 квітня затримали водіїв одразу кількох вантажівок, які здійснювали транзитне перевезення товарів з Європи до України, примусово доставили їх до приміщення ТЦК, де швидко мобілізували та направили для проходження військової служби до військових частин. Водночас вантажівки залишились без нагляду.

Затримання водіїв відбувається без згоди та із застосуванням сили. Також у водіїв відбирають всі документи та телефони так, щоб вони не могли нікому повідомити про факт незаконного затримання. З водіями зникає зв’язок на декілька діб.

Про факти затримання та мобілізації водіїв міжнародних перевезень також повідомляють перевізники ТОВ “КТС” (Рівне) та ТОВ “Транспеле” (Київ).

Найбільше повідомлень про примусову мобілізацію водіїв надходить із Закарпаття з одного і того ж блокпосту в Нижніх Воротах. Як заявляють перевізники, така деструктивна практика призводить до того, що водії масово відмовляються від виконання перевезень що призводить до затримок доставки вантажів.

Нагадаємо що українська влада офіційно скасовує права людини, про що повідомила Раду Європи.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше