Набрати текст поглядом: Microsoft запатентувала неймовірну технологію

Microsoft розробляє інноваційну технологію Eye-Gaze, яка може змінити спосіб взаємодії користувачів з додатками за допомогою рухів очей. Нещодавно подана патентна заявка Microsoft демонструє останні досягнення технології в галузі доступності та користувацького досвіду.

Технологія Eye-Gaze дасть вам змогу друкувати, використовуючи лише ваші очі. Патентована система Eye-Gaze використовує метод введення без затримки, де користувачеві потрібно тільки дивитися на клавіші на екрані, щоб набирати текст. Крім того, вона дає змогу користувачам взаємодіяти з різними додатками, просто фокусуючи свій погляд на них, що дає змогу натискати кнопки у веб-браузерах без будь-якої фізичної взаємодії.

Microsoft ввела систему плавного відгуку, звану “dwell-free”, щоб усунути проблеми, пов’язані з мерехтінням очей і нерівними записами погляду. Це допомагає вирішити проблему не точного визначення місця, на яке дивиться людина. Також це не вимагає від когось дивитися на об’єкт занадто довго, що покращує зручність використання і знижує навантаження на очі.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше