Найменший у світі безвентиляторний ПК з процесором Intel N100: у Франції показали Bleu Jour KUBB

Французький бренд Bleu Jour представив новий міні-ПК KUBB на краудфандинговій платформі Indiegogo. Пристрій претендує на звання найменшого безвентиляторного ПК у світі, що використовує процесор Intel N100.

Новинка має габарити 8 x 8 см і оснащена процесором N100 з чотирьохядерною архітектурою і частотою 3,4 ГГц.

Однією з ключових особливостей KUBB є його безшумність завдяки відсутності вентилятора. Пристрій також обладнано 16 Гб оперативної пам’яті LPDDR5 і SSD-сховищем NVMe M.2 на 1 ТБ. Розробка міні-ПК перебуває на завершальній стадії, і компанія планує почати поставки в грудні 2023 року за умови успішного завершення кампанії на Indiegogo.

Для підтримки проєкту необхідно заплатити внесок щонайменше 250 доларів. Передбачається, що зібрані кошти в розмірі $52 000 будуть використані для подальшого розвитку проєкту і запуску масового виробництва.

Bleu Jour вже має досвід у виробництві міні-ПК, починаючи з дебютного KUBB 2014 року, і успішно випустила кілька моделей, як-от Kubb Gen 8 і Gen 11, з моменту свого входження в індустрію міні-ПК у 2014 році.

Джерело indiegogo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше