Найпотужніший у світі реактивний двигун Pratt & Whitney F135: як та де він створюється (фото)

Головний інженер Pratt & Whitney F135, Брент Вейг, розповів про виробництво реактивних двигунів Pratt & Whitney в Мідлтауні, штат Коннектикут, і показав високотехнологічне виробництво, як роблять двигун F135 найдосконалішим двигуном для винищувачів у світі. 

Він докладно розповів про оновлення ядра двигуна F135 – оновлення силового модуля, яке компанія Pratt & Whitney розробила, щоб надати клієнтам доступний, недорогий та гнучкий спосіб забезпечити можливості, необхідні для модернізації літака.

«Наразі найважливіше для винищувача – доставити на літак більше озброєння Block 4. Щоб використати ці системи озброєння, нам потрібна базова модернізація. Нам необхідно забезпечити більше електроенергії та охолодження, і важливо зробити це якнайшвидше, щоб доставити ці системи озброєння пілоту», – сказав Вейг.

Pratt & Whitney F135 – авіаційний високотемпературний турбореактивний двоконтурний двигун з форсажною камерою, розроблений компанією Pratt & Whitney для винищувача 5-го покоління Lockheed Martin F-35 Lightning II.

Двигун F135 є подальшим розвитком двигуна F119, який використовується на винищувачах п’ятого покоління F-22 Raptor. Є варіант для літаків F-35B з вертикальним зльотом та посадкою, обладнаний поворотним соплом та підйомним вентилятором.

Варіанти двигуна:

-F135-PW-100 для F-35A

-F135-PW-400 для F-35C палубного базування, відрізняється посиленим антикорозійним захистом.

-F135-PW-600 для F-35B з можливістю короткого зльоту та вертикальної посадки. Обладнаний поворотним соплом, підйомним вентилятором виробництва Rolls-Royce та бічними соплами для стабілізації по крену.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше