Намальовані росіянами Ту-95МС і Ту-160 на аеродромі “Енгельс” замело снігом

OSINT-аналітик MT_Anderson виклав у відкритий доступ супутниковий знімок російського аеродрому стратегічної авіації “Енгельс-2”, зроблені станом на 8.14 ранку 20 березня 2024 року. Сам дослідник у своєму оригінальному дописі зазначив що, мовляв, на цьому знімку не фіксується слідів “бавовни”, яку туди доставити українські дрони-камікадзе в ніч на те саме 20 березня, але далі варто зазначити ось що.

Цей супутниковий знімок має доволі невисоку роздільну здатність. Через це на ньому можна насправді розрізнити хіба те, що на аеродромі “Енгельс-2” на той момент стояло п’ять стратегічних бомбардувальників Ту-95МС і три літаки Ту-160, але чи була навколо них якась активність – не видно.


Усі три Ту-160 та два Ту-95МС обкладені покришками, і це дозволяє припускати, що ці літаки могли бути технічно несправними, або ж це був такий специфічний “захист” цих літаків на випадок удару Сил оборони України.

На цей час ми не знаємо, що саме могло бути ціллю удару українських дронів-камікадзе під час нальоту на “Енгельс”, на знімку відображено тільки стоянку літаків. Тому для кваліфікації результатів “бавовни” 20 березня можливо варто почекати додаткових матеріалів.

Водночас на цьому знімку можна розрізнити інший специфічний момент. Виявляється, російські військові на цьому летовищі намалювали аж п’ять фейкових “бомбардувальників” – чотири силуети Ту-95МС та один силует Ту-160, які були рівномірно “розкидані” на різних місцях стоянки реальних літаків.


На перший погляд, рашистські “художники” постарались достатньо, щоби такі “літаки” виглядали більш-менш реалістично хоча би на знімках із поганою роздільною здатністю. Для більшої “реалістичності” намалювали там навіть “покришки” в проекції згори.

Але проблема в тому, що цю “творчість” росіян просто замело снігом. Тому незалежно від того, яку мету переслідували при цьому військові ворога, їх задум не спрацював через кліматичні особливості.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше