NASA показало 59-хвилинне відео, що демонструє 133 дні життя Сонця (відео)

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) створило цікаве відео, яке демонструє кілька місяців життя Сонця. Ролик опублікований Центром космічних польотів Годдарда.

У 2010 році NASA відправило в космос Обсерваторію сонячної динаміки (SDO). Саме вона допомогла створити відео на основі фотографій, зроблених з інтервалом 1 хвилина 48 секунд.

Обсерваторія розташована за 22 000 км від поверхні нашої планети та робить зображення в екстремальному ультрафіолетовому діапазоні. Відео довжиною 59 хвилин 17 секунд дає нам змогу побачити 133 дні життя Сонця.

Щодня SDO отримають десятки тисяч знімків. Обсерваторія є одним із найбільших джерел даних про небесне світило. З цієї причини NASA продовжило термін експлуатації космічного апарату до 2030 року, хоча його місія завершилася ще у 2015 році.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше