NASA протестувало найпотужніший в історії електричний ракетний двигун, який буде встановлено в орбітальній станції Lunar Gateway

NASA провело випробування найпотужнішого в історії електричного ракетного двигуна. Він призначений для орбітальної станції Lunar Gateway.

Донедавна найпотужнішим електричним ракетним двигуном була силова установка потужністю 4,5 кВт. Для Lunar Gateway було обрано рішення, створене компанією Aerojet Rocketdyne.

Новий електричний ракетний двигун має потужність 12 кВт. Він пройшов випробування у вакуумній камері. Другу силову установку передадуть космічному агентству для тестів наступного року. Вона дозволить відпрацювати тягу.

Lunar Gateway отримає три електричні ракетні двигуни. Для забезпечення живлення інженери оснастять станцію сонячними панелями потужністю 60 кВт. Двигуни будуть встановлені на силовому модулі PPE (Power and Propulsion Element), який відправиться в космос через два роки за допомогою ракети Falcon Heavy.

Орбітальна станція Lunar Gateway буде використовуватися не тільки в рамках місій, пов’язаних із висадкою на поверхню Місяця. NASA також планує залучити її для складання кораблів, які літатимуть на Марс.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело gagadget
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше