НАТО готується до нападу росії навесні 2025 р.: німецьке видання Bild розкрило витяги з секретного документа

У секретному документі Міноборони Німеччини викладається можливий розвиток конфлікту між росією та НАТО, кульмінацією вказують розміщення сотень тисяч натовських солдатів і неминучий початок війни влітку 2025 року.

У НАТО готуються до великого нападу росії на східний фланг. Про це пише Bild, з посиланням на секретний документ бундесверу.

Сценарій стартує в лютому 2024 року, коли росія нібито запустить чергову хвилю мобілізації та призове в армію додатково 200 тисяч осіб. Потім передбачається, що кремль нібито почне весняний наступ в Україні, який до червня, за сценарієм з документа, відкине українську армію назад.

Прихована атака росії на Захід, за сценарієм, почнеться в липні. З часом вона буде ставати більш явною. У бундестазі моделюють кібератаки та інші форми гібридної війни в цей період, головним чином в країнах Балтії, а також зіткнення, які росія використає як привід для початку масштабних навчань на своїй території та в білорусі.

Далі, за сценарієм, в жовтні може статися загострення в разі перекидання росією військ і ракет середньої дальності в Калінінград. А з грудня 2024 року в районі “Сувалкського коридору” передбачаються штучно викликаний “прикордонний конфлікт” і “заворушення з численними жертвами”.

Також моделюється, що в той момент, коли США можуть залишитися без лідера протягом декількох тижнів після виборів, росія, за підтримки білорусі, повторює на території НАТО вторгнення 2014 року в Україну. А в травні 2025 року НАТО приймає рішення про заходи стримування, в “день Х” НАТО перекидає на східний фланг 300 000 військових, в тому числі 30 000 солдатів бундесверу.

Джерело antikor

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше