Нацвідбір на Євробачення-2024: українці обрали свого фаворита

З великим відривом переміг відомий дует.
3 лютого відбудеться Нацвідбір на Євробачення-2024, під час якого 11 учасників виступлять зі своїми конкурсними піснями, з якими потім представлятимуть Україну на наймасштабнішому пісенному конкурсі в Мальме.

Напередодні фіналу Нацвідбору на сайті Eurovision World з’явилося опитування для українців, де вони могли вибрати свого фаворита. Варто відзначити, що в цьому році думки українців і букмекерів зійшлися.

На першому місці опинився дует Jerry Heil і alyona alyona з піснею Teresa & Maria (58%). Незважаючи на те, що ця пісня зіткнулася з хейтом через сумнівну біографію матері Терези, українці все одно переконані, що саме цей дует гідний представляти нашу країну на Євробаченні.

На другому місці MELOVIN з піснею Dreamer (16%), третю позицію зайняла YAGODY з треком Tsunamia (6%).

А ось аутсайдером в голосуванні серед глядачів виявився DREVO з піснею Endless Chain. На його перемогу на Нацвідборі українці поставили всього 1%. Такий самий результат у Nazva, Skylerr і Ziferblat.

Всього на даний момент проголосували майже 11 тисяч осіб.

Ставки букмекерів

Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше