Називають гіперзвуковою: Іран показав оновлену ракету Fattah 2 з прямоточним двигуном 

Військово-космічні сили Корпусу вартових ісламської революції Ірану представили оновлену ракету Fattah 2, яку називають гіперзвуковою.

Про це повідомляє державне видання IRNA.

В Університеті аерокосмічної науки і техніки Ашура були продемонстровані останні досягнення Ірану в аерокосмічних технологіях. Серед іншого була показана ракета Fattah 2. Вона позиціюється як ракета двох класів Hypersonic Glide Vehicle (гіперзвуковий планер) та Hypersonic Cruise Missile (гіперзвукова крилата ракета).

Заявляється, що Іран є однією з чотирьох країн у світі, які здатні створювати гіперзвукові ракети. При цьому зазначається, що перше покоління ракет Fattah було представлено 6 червня 2023 року. Що саме змінилось у Fattah 2 не повідомляється. Разом з тим відомо, що боєприпас обладнано прямоточним повітряно-реактивним двигуном й турбореактивним двигуном для керування рухом.

Стверджувалось, що перше покоління ракет Fattah має радіус дії до 1400 км й здатне подолати будь-яку систему ППО.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше