Netflix представив перший повнометражний трейлер Avatar: The Last Airbender

Менше ніж за місяць відбудеться прем’єра лайф-варіанту “Avatar: The Last Airbender”, і Netflix нарешті презентували повноцінний трейлер, що розкриває сюжет і персонажів.

Гордон Корм’є (Gordon Cormier) зіграє головного героя, в компанії з Елізабет Ю (Elizabeth Yu) і Деніелом Де Кімом (Daniel Dae Kim).

Сюжет розповість про 12-річного Аанга, який вчиться володіти всіма чотирма стихіями – Водою, Землею, Вогнем і Повітрям, – щоб врятувати свій світ від нещадної Вогняної Нації.

Трейлер дуже емоційний і насичений зворушливими моментами. Ми бачимо як Сокка і Катара виявляють Аанга, замороженого в часі, але після того як він вирвався з цієї столітньої пастки, у хлопців з’являється надія на порятунок.

“Вогняна Нація знищила все на своєму шляху”, – каже Катара в одній з наступних сцен. “Якщо у світу є хоч якийсь шанс, йому знадобиться Аанг!”.

Напевно шанувальники оригінального мультфільму від Nickelodeon помітили, що в трейлері відсутня Тоф – сліпа наставниця Аанга, що володіє мистецтвом контролю землі та, пізніше, металу. Важливо зазначити, що вона з’явилася лише в другому сезоні оригінального мультфільму, тому існує ймовірність її появи в майбутніх епізодах.”Avatar: The Last Airbender” виходить 22 лютого на Netflix

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше