Нідерланди передадуть Україні озброєння для F-16 Fighting Falcon на €150 млн

Уряд Нідерландів оголосив про новий пакет військової допомоги для Збройних Сил України.

Що відомо

Інформацією поділилася міністр оборони Кайса Оллонгрен (Kajsa Ollongren). Йдеться про пакет на 350 млн євро. З них 150 млн євро підуть на закупівлю боєприпасів для винищувачів четвертого покоління F-16 Fighting Falcon, які мають прибити в Україну наприкінці весни або на початку літа. На жаль, про які конкретно боєприпаси йдеться міністр не повідомив.

Щодо решти 200 млн євро, то їх витратять на закупівлю нових розвідувальних БПЛА. Коли почнуться поставки озброєнні інформації поки немає.

Для тих, хто не в курсі

F-16 Fighting Falcon – це багатофункціональний легкий винищувач. Його розробила американська компанія General Dynamics. Завдяки своїй універсальності та невисокій вартості F-16 користується успіхом на міжнародному ринку. Він стоїть на озброєнні 24 країн. F-16 є наймасовішим винищувачем четвертого покоління. Станом на 2009 рік побудовано понад 4400 машин, а у 2016 році експлуатували понад 2 500.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше