Нідерланди та Йорданія скинули з літака гуманітарну допомогу польовому госпіталю в Газі

У неділю, 4 лютого, з транспортного літака Нідерланди та Йорданія скинули медичне приладдя та їжу біля йорданського польового госпіталю в Газі

Про це повідомила міністр закордонних справ Нідерландів Ганке Брюїнс Слот у Х.

“Люди в Газі вкрай потребують додаткової допомоги. Нідерланди та Йорданія спільно доправили повітрям медикаменти та продовольство, щоб поповнити запаси йорданського польового госпіталю у Газі”, – написала вона.

У пресслужбі уряду Нідерландів зазначили, що спільно з Йорданією скинули медичне приладдя та їжу біля йорданського польового госпіталю в Газі за допомогою транспортного літака C-130.

Зазначається, що товар призначений для поповнення запасів лікарні, яку Йорданія утримує з 2009 року. Приблизна вартість операції становить 1 млн євро, додав уряд.

“Нідерланди разом з іншими країнами прагнуть збільшити обсяги гуманітарної допомоги цивільному населенню в Газі. Сухопутна допомога є найефективнішим способом масової доставки допомоги на місце події. Але поки що доступ через національні кордони був надто обмеженим”, – зауважив уряд, пояснюючи спосіб постачання допомоги.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше