Німеччина офіційно підтвердила передачу Україні ще однієї системи ППО IRIS-T

В уряді Німеччини офіційно підтвердили, що передали Україні ще одну систему протиповітряної оборони IRIS-T.

Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус розповів, що разом з нещодавно поставленою системою Patriot, IRIS-T має зміцнити протиповітряну оборону України.

«Ми знову передали Україні комбіновану вогневу установку IRІS-T SLM та IRІS-T SLS – надсучасну і перевірену систему протиповітряної оборони середньої та малої дальності, яка виробляється безпосередньо німецькою промисловістю», – розповів Борис Пісторіус.

Міністр наголосив, що російські повітряні удари продовжують руйнувати українську критичну інфраструктуру і вбивати людей.

«Разом з нещодавно поставленою системою Patriot ми зміцнюємо протиповітряну оборону України в її боротьбі проти жорстокої загарбницької війни Росії, яка порушує міжнародне право», – додав Пісторіус.

Відтак разом із цією системою Україна матиме вже п’ять систем IRІS-T середньої та малої дальності.

Ці німецькі системи довели свою високу ефективність під час прикриття від атак з повітря великих українських міст і критичної інфраструктури.

В середині травня посол Німеччини в Україні казав, що ще одну IRІS-T мають передати до кінця місяця. Загалом Німеччина пообіцяла Україні дев’ять IRIS-T SLM та одинадцять IRІS-T SLS.

При цьому Канада профінансує закупівлю зенітних ракет для комплексів ППО IRIS-T Збройних Сил України.

Ракета IRIS-T SL.

Уряд Канади виділив близько 52 мільйонів євро, які витратять для закупівлі зенітних ракет, що необхідні для посилення протиповітряної оборони України.

Нагадаємо, Diehl Defense є генеральним підрядником та системним інтегратором IRІS-T SLM, компанія відповідає за постачання пускової установки та ракет. Німецька Hensoldt відповідає за багатофункціональну радіолокаційну станцію TRML-4D.

Секції від SENER Aeroespacial для ракет IRІS-T

Також іспанська SENER Aeroespacial бере участь у програмах IRІS-T. Компанія виробляє секції управління та крила для ракет класу «повітря-повітря» IRІS-T та розробляє секції керування для ракет класу «земля-повітря» IRIS-T SL.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше