Німці випробували на вулкані Етна унікальних роботів для дослідження Місяця (фото)

Німецький аерокосмічний центр протестував унікальні роботи для дослідження Місяця. Випробування проводилися Італії на вулкані Етна.

Якщо бути точніше, німці протестували одразу чотирьох роботів: всюдихід Scout, місяцехід Interact та два легких ровери (LRU 1 та LRU2). Вулкан Етна був обраний місцем проведення тестів шляхом наближених до місячних умов.

Під час випробувань роботи LRU 1 та LRU 2 оцінювали зразки ґрунту та сканували їх склад. При цьому LRU 2 встигав роздавати Wi-Fi. Ровер обладнаний пристроєм для лазерної спектроскопії. З його допомогою можна знаходити різні елементи у плазмі, яка утворюється при впливі лазером на зразок ґрунту.

Ровер Interact на Місяці відповідатиме за збирання матеріалу. Для цього його обладнали камерою та роботизованим маніпулятором з тактильним зворотним зв’язком. Передбачається, що захоплення дозволить вченим відчути зразки гірських порід природного супутника Землі. Також на Місяць вирушить дрон-розвідник. Він займеться дослідженням місцевості та складанням карти для двох роверів.

Джерело dlr

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше