Норвегія збирається відправити Україні 22 винищувачі F-16 Fighting Falcon – ЗМІ

За інформацією норвезького видання Nettavisen, Норвегія збирається передати Україні 22 винищувачі F-16 Fighting Falcon. З цієї кількості 12 літаків будуть у робочому стані, а решта 10 використовуватимуться як донори для запчастин. Також Норвегія планує надати Україні двигуни та тренажери для пілотів. Час початку поставок поки що не уточнений, але імовірно, що це не станеться до липневого саміту НАТО.

Це поповнення є частиною більшого пакета, оскільки Україна повинна отримати від міжнародних партнерів загалом близько 65 винищувачів F-16. Очікується, що перші літаки можуть бути введені в експлуатацію українськими військовими наприкінці весни або на початку літа.

F-16 Fighting Falcon — це багатофункціональний легкий винищувач, розроблений американською компанією General Dynamics. Відомий своєю універсальністю та доступною вартістю, F-16 має великий попит на міжнародному рівні і є наймасовішим винищувачем четвертого покоління, стоячи на озброєнні 24 країн.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше