«Нова пошта» запустила перші відділення у Великій Британії

Велика Британія стала 13 європейською країною, у якій компанія «Нова пошта» відкрила два відділення Nova Post. Термін доставки з України – від 5 днів, йдеться у пресрелізі компанії.

Разом із відкриттям відділень компанія запустила курʼєрську доставку. Найближчим часом планується надати можливість відправляти і отримувати посилки через мережу поштоматів партнера InPost.

У Лондоні компанія відкрила два відділення: поштове до 30 кг та вантажне до 1000 кг.

Вартість доставки з України у Велику Британію у відділення: документи до 1 кг — 900 грн, посилки до 2 кг – 950 грн, посилки до 10 кг – 1500 грн, посилки до 30 кг – 2500 грн
Також клієнти можуть замовляти доставку посилок до 100 кг кур’єром в Англії, Шотландії, Північній Ірландії та Вельсі. За відправлення до 30 кг потрібно буде додатково сплатити +100 грн, а за кожні 100 кг посилки +250 грн.

Джерело forbes

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше