Нова технологія дозволить вітрогенераторам будуватися самостійно

Компанія WindSpider оголосила про впровадження технології, яка може дозволити вітровим турбінам будувати самостійно.

Новий кран WindSpider, який розроблено спільно з Leirvik, стає масштабним кроком у напрямку автономного будівництва вітрових турбін, змінює підходи до виробництва та експлуатації вітроенергетичних установок.

Традиційно вітрові турбіни вимагали значних зусиль для будівництва, зокрема, використання кранів для підняття великих компонентів. Однак кран WindSpider застосовує саму башту турбіни для підняття різних частин установки на місце. WindSpider усуває потребу у великій кількості робочої сили та використання палива для роботи крана.

Ця інноваційна технологія не лише спрощує процес будівництва, а й забезпечує легший доступ до технічного обслуговування, заміни та виведення з експлуатації вітрових турбін. Крім того, кран WindSpider може легко масштабуватися до 1500 тонн без обмежень по висоті.

Розвиток автономних систем будівництва вітрових турбін також може допомогти зменшити залежність від викопного палива, сприяти збереженню навколишнього середовища та боротьбі зі зміною клімату.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше