Нова зброя для спецназу США: гвинтівки MRGG-S вражають точністю та потужністю

Сили спецоперацій Сполучених Штатів (USSOCOM) оголосили про початок прийняття на озброєння високоточних напівавтоматичних гвинтівок MRGG-S, створених на базі AR10 зі збільшеною точністю стрільби.

Командування USSOCOM виявило готовність спрямувати на купівлю партії з 500 гвинтівок понад $29 мільйонів.

Вогонь з MRGG-S ведеться патронами 6,5 Creedmoor, калібр яких становить 6,5×47. Відмітна особливість цих боєприпасів – високий балістичний коефіцієнт і порівнянна з калібром 260 Rem купчастість стрільби. Забійна дальність – 1,5 кілометра.

Створ MRGG-S – знімний, з опцією заміни на “класику” під калібр 7,62×51 мм. Колір виробу – “пустельно-брудний” DDC (від англ. Desert Dirt Color). Матеріал нижньої і верхньої частини – авіаційний алюміній.

Верхній ресивер може похвалитися брудозахисною шторкою, досилачем і відбивачем у стилістиці гвинтівок AR. Тип ложа – Magpul PRS Lite Stock, спускового гачка – Geissele Super Semi-Automatic Enhanced.

MRGG-S має амбідекстрове управління і 17,5-дюймову верхню планку. Тип ствола – CRMOV 20″ з хромованою розточкою, під час виготовлення якого використано метод холодного кування.

Довжина виробу, крок нарізки й вага без оптики – 1:7,5/1,04 м/4 кіло.

MRGG-S стане ефективною зброєю в руках спецназу США, сходяться на думці експерти.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше