Нові космічні горизонти: SpaceX готується до четвертого польоту Starship

Інженери компанії Ілона Маска повідомили в соціальній мережі Х, що SpaceX завершила репетицію запуску для четвертого польоту Starship. Під час заходу транспортна системи була повністю заправлена паливом.

Маск прокоментував пост SpaceX про репетицію запуску Starship, зазначивши, що новий політ Starship відбудеться приблизно за два тижні, а основною його метою стане досягнення точки максимального нагріву під час входу корабля в атмосферу.

Starship Flight 4 in about 2 weeks.

Primary goal is getting through max reentry heating.

Worth noting that no one has ever succeeded in creating a fully reusable heat shield. Shuttle required >6 months of rework. https://t.co/4ffEHSLRbu

— Elon Musk (@elonmusk) May 20, 2024

“Наднадійний, легкий і багаторазовий тепловий екран – найголовніше технічне завдання, що залишилося для Starship. Варто зазначити, що нікому і ніколи не вдавалося створити повністю багаторазовий тепловий екран. Space Shuttle вимагав понад шість місяців ремонту”, – написав Маск.

Джерело Ілон Маск

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше