Новий китайський дрон-рятівник HH-100 зможе доставляти допомогу в найвіддаленіші куточки

У Китаї представили новинку – вантажний дрон HH-100, розроблений компанією Xi’an Aircraft Industry. Дрон HH-100 успішно пройшов випробування, продемонструвавши стабільні характеристики та точне автономне керування, допущений до свого першого польоту. Цей дрон відкриває нові можливості для доставки вантажів.

Завдяки міцній конструкції, що забезпечує максимальну злітну масу 2000 кг та вантажопідйомність 700 кг, китайська інновація покликана значно підвищити швидкість та ефективність доставки предметів першої необхідності до кризових зон.

Експлуатаційні можливості HH-100 дозволяють йому долати відстань до 520 кілометрів із крейсерською швидкістю 300 км/год, забезпечуючи швидку доставку продовольства, медикаментів та інших критично важливих вантажів до постраждалих районів.

Цей діапазон і швидкість перевершують багато існуючих моделей, що дозволяє швидше реагувати на невідкладні потреби, що має вирішальне значення в перші години після стихійного лиха, коли траси недоступні.

Здатність дрону працювати на висоті до 5000 метрів робить його особливо цінним для досягнення віддалених або важкодоступних регіонів, що найбільше постраждали від стихійних лих у гористій місцевості.

Впровадження такої технології допоможе значно скоротити час реагування в районах, що постраждали від стихійних лих, тим самим рятуючи життя і знижуючи загальний вплив стихійних лих.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше