Новий винищувач танків D2 пробиває сталь товщиною 500 мм з відстані 2000 метрів

Міністерство оборони Тайваню представило нову бойову машину 105-мм “винищувач танків” з колісною формулою 8×8. Прототип D2 пройшов випробування, продемонструвавши особливості машини, включаючи можливості Hunter-Killer, аналогічні можливостям танків M1A2T, розроблені для підвищення ефективності атаки та забезпечення безперервного ураження цілей.

105-мм винищувач танків ще перебуває на стадії розробки. Бюро озброєнь зробило два прототипи D1 та D2. Нинішній прототип має висоту 3,3 метра, але армія вимагає, щоб вона була меншою за 3 метри, що потребує коригування внутрішнього компонування вежі.

Військові наголосили, що вітчизняні можливості тепер дозволяють самостійно виробляти комплектуючі від ствола до вежі. Калібр ствола відповідає калібру існуючих танків M60A3 та CM11, що забезпечує взаємозамінність боєприпасів.

“І винищувач танків” здатний пробивати сталеву плиту товщиною 500 мм на відстані 2000 метрів за допомогою 105-мм бронебійних підкаліберних снарядів з опереним стабілізатором (APFSDS). Стовбур прототипу D2 був випробуваний на 400 пострілів з очікуваним терміном служби від 800 до 1000 пострілів.

Прототип D2 включає конструктивні зміни, спрямовані на підвищення захисту від малокаліберних боєприпасів, 12,7-мм куль і РПГ, а також покращену ситуаційну поінформованість за допомогою світлодіодних фар і зовнішніх EO/IR-камер для кругового огляду.

Характеристики бронемашини включають: здатна перевозити чотирьох осіб, розвиває швидкість понад 100 км/год, турельна система з двовісною сервостабілізацією та шістьма димовими гранатометами з кожного боку дозволяє вести вогонь на ходу. Система спостереження підтримує всі погодні операції, розпізнаючи транспортні засоби на відстані 2000 метрів і особовий склад на відстані 1200 метрів.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше