Офіційний Лондон погодив призначення Валерія Залужного послом Великобританії

Нині ексголовком формує команду нового посольства

Колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, якого звільнили з посади у лютому, затвердили на посаді посла України у Великій Британії. Він отримав агреман від Британії про те, що може бути призначений на цю посаду.

Про це в етері телемарафону розповів політик Юрій Луценко. За його словами, Указ президента про призначення Залужного має з’явитися вже скоро.

“Лондон надіслав агреман – тобто погодження на призначення послом пана Залужного. Так що найближчим часом ми нарешті, майже за рік, а може й більше, отримаємо в Лондоні посла України. 5-6 днів тому погодили агреман”, — сказав політик.

Також за словами Луценка, нині Валерій Залужний проходить підготовку до дипломатичної роботи та формує команду нового посольства.

Що таке агреман

Агреман це попередня згода уряду однієї держави на прийняття певної особи як глави дипломатичного представництва іншої. Документ визначений міжнародним правом і закріплений Віденською конвенцією про Міжнародні дипломатичні відносини.

Тобто, надавши агреман Залужному, Велика Британія погодилася з тим, щоб він був послом України в Сполученому Королівстві.

Джерело telegraf

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше