Опублікували свіжі фото, як сьогодні виглядає найвеличніший літак планети – Ан-225 “Мрія”

Величезний Ан-225 “Мрія” серйозно постраждав наприкінці лютого 2022 року. Це був своєрідний символ України, і його втрата могла багато сказати.

Загибель шестимоторного літака часто зображували як національну трагедію України. Плани щодо ремонту чи обслуговування легендарного транспортника неодноразово обговорювалися. Вже давно зрозуміло, що Ан-225 ніколи більше не злетить.

Крім численних вузлів, збереглися два двигуни. Два Д-18Т (турбовентиляторний двигун) було встановлено на транспортному літаку Ан-124 «Руслан». На фото Міністерства оборони Нідерландів, яке було зроблено наприкінці січня, видно, як виглядає найбільший літак. Від нього залишилося небагато: він без крил стоїть у рідному аеропорту під Києвом.

Ан-225 мав розмах крила 88,4 метра та довжину 84 метри. За свою 30-річну історію він встановив понад 240 світових рекордів. Зрештою, це був літак з максимально можливою злітною масою (MTOW) — «Антонов» міг піднімати в повітря до 640 тонн. Зараз це просто купа металу:

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше