Patriot PAC-3 виходить на море: США успішно протестували нову зброю для захисту флоту

Інтеграція зенітної ракети PAC-3 MSE у вертикальну пускову установку Mk41, що дозволить значно розширити можливості використання боєприпасів.

Компанія Lockheed Martin успішно провела випробування зенітної ракети Patriot PAC-3 MSE з вертикальної контейнерної установки Mk41 Vertical Launch System. Про це повідомляє The War Zone.

Успішне перехоплення макета крилатої ракети з Patriot є значним кроком вперед для майбутньої інтеграції зенітно-ракетного комплексу на морські платформи. Це також може допомогти у потенційному масштабному конфлікті США з Китаєм.

У пресрелізі зазначається, що PAC-3 MSE в такій конфігурації вперше успішно випробувався у віртуалізованій системі озброєння комплексу Aegis.

Характеристики ракети PAC-3 MSE

“Ці системи можуть забезпечити США перевірену інтегровану протиповітряну і протиракетну оборону (IAMD) зі зростаючим потенціалом, що допоможе захиститися від сучасних маневрених загроз”, — заявив віцепрезидент зі стратегії та військово-морських програм Том Коупман.

Також зазначається, що зенітні ракети PAC-3 MSE здатні захищати від сучасних загроз, в тому числі балістичних ракет, крилатих та навіть гіперзвукових ракет за принципом Hit-to-Kill. У виданні зазначають, що Військово-морські сили розглядають загрозу ракет як значною, бо Китай та рф розробляють та випускають різні види такого озброєння. Крилаті ракети дешевші за балістичні чи гіперзвукові, тому їхнє поширення є значним.

Нагадаємо, 16 травня ЗМІ писали, що США планують передати Україні ЗРК Patriot.

14 травня Німеччина заявила, що вони передали Україні третій ЗРК Patriot. Загальна сума допомоги на 2024 становитиме 7 млрд євро.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше