Передові системи ППО MANTIS зі скорострільністю 1000 пострілів/хв будуть розгорнуті на словацько-українському кордоні 

Збройні сили Словаччини отримали від Німеччини зенітно-артилерійські комплекси MANTIS у кількості двох батарей. Вони були передані бундесвером на авіабазі в Нітрі, яка розташована за 90 кілометрів від Братислави.

Одна батарея включає шість 35-мм установок, пункт управління вогнем і два модулі виявлення повітряних цілей. На додачу до двох батарей MANTIS бундесвер передав словацькій армії п’ять радарів, здатних виявляти цілі на дистанції 100 км. Усе озброєння і послуги з навчання персоналу були оплачені Берліном.

Отримані від Німеччини комплекси будуть розгорнуті на словацько-українському кордоні з метою забезпечення захисту від російських ракет і дронів. Дальність ураження цілей у MANTIS становить 3 км. Протягом хвилини установка здійснює 1 000 пострілів.

Варто зазначити, що Берлін пообіцяв Братиславі передати MANTIS у грудні минулого року. Таким чином, до моменту поставки комплексів минув майже рік. Це говорить про те, що Німеччина передає Україні системи ППО в найкоротші за мірками оборонпрому терміни.

Джерело MILITARNYI

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше