Пілот МіГ-29 збив два ворожі дрони Shahed за один виліт (відео)

Український пілот МиГ-29 збив два ударні дрони Shahed в українському небі протягом одного бойового вильоту.

Про це повідомляє пресслужба повітряного командування «Захід», публікуючи розмову з військовим.

Льотчик Павло, що пілотує винищувач у складі 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації, розповідає що одне з його бойових завдань – робота в небі під час відбиття російських масованих комбінованих ракетно-авіаційних ударів.

«Збивати малорозмірні і малошвидкісні ударні дрони не так просто, як здається», – зазначає він. «Треба все ретельно прорахувати: швидкість літака, свої маневри в небі. Та ми добре підготовлені, багато тренувалися і тренуємося, щоб ефективно боротися з ударними дронами».

За його словами, захоплення цілі та її збиття триває лічені секунди, після чого необхідно зосерджуватись на виконанні наступних польотних завдань.

Після того, як Павло знищив один ударний дрон, отримав завдання на знищення ще однієї цілі.

«Тоді я знову сказав подумки своєму літаку: “Ми маємо з тобою зробити це, збити й другого”, – сміється Павло. «І ми це зробили. Ніч була безсонна, але результативна для мене і закінчилася спокійним ранком для українців, на яких були націлені ці два ворожих дрони».

Цього ж дня український пілот Yellowtail оприлюднив кадри бойової роботи зі збиттям повітряної цілі у нічному українському небі.

Розповідаючи про бойові вильоти, Павло наголошує, що для забезпечення результатів у небі потрібна робота багатьох людей на землі.

«Техніки та інженери постійно підтримують літак готовим до бойового вильоту. Працюємо в режимі 24 на 7. Виявити ціль допомагає бойова обслуга радіотехнічних підрозділів. Зайти на неї допомагає персонал пунктів навдення аваіції. Це злагоджена робота великого колективу. Радий, що я перебуваю саме тут і саме так допомагаю своїй країні перемогти агресора», – розповідає пілот.

Нагадаємо, що днями вперше з’явилось відео виконання українським пілотом МиГ-29 складного маневру із бомбометання з кабрування на гранично низькій висоті.

Запустити бомби з настільки малої висоти йому вдалось завдяки різкому підйому та особливості французької коригованої авіабомби AASM, яка оснащена твердопаливним ракетним прискорювачем.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше