Південна Корея та Велика Британія проведуть другий глобальний саміт щодо контролю ШІ

Цього тижня Південна Корея та Велика Британія спільно прийматимуть другий глобальний саміт зі штучного інтелекту в Сеулі, повідомляє Reuters.

Деталі саміту

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак і президент Південної Кореї Юн Сук Йоль візьмуть участь у віртуальному саміті, який відбудеться у вівторок. Подія проводиться на фоні зростаючих закликів до посилення регулювання штучного інтелекту, враховуючи значні розбіжності щодо його впливу на людство.

У спільній заяві, опублікованій у південнокорейському виданні JoongAng Ilbo, Сунак і Юн зазначили: «Тільки глобальні стандарти штучного інтелекту можуть запобігти небажаним перегонам».

Спочатку саміт планувався як захід з безпеки штучного інтелекту, але згодом його тематика була розширена до трьох ключових напрямків: безпеки, інновацій та суспільного залучення.

Минулорічний «листопадовий саміт» у Великій Британії вже зібрав провідних фахівців у галузі, включаючи Ілона Маска та генерального директора OpenAI Сема Альтмана. Крім того, Китай долучився до «Декларації Блетчлі» разом зі Сполученими Штатами та іншими країнами з метою спільного вирішення питань, пов’язаних зі штучним інтелектом.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше