Південна Корея знімає заборону на постачання летальної зброї Україні

Південна Корея змінить свою позицію щодо військової підтримки України, а саме скасує політику заборону на передавання летального озброєння країні, що воює.

Сеул прийняв важливе для себе рішення на тлі того, що росія підписала з Північною Кореєю стратегічне всебічне партнерство на зустрічі 19 червня у Пхеньяні. Варто зазначити, що рф пообіцяла допомагати КНДР озброєнням, зокрема і технологіями, а у випадку нападу на неї — втрутитись у війну. Тож не дивно, що Південна Корея переглянули свою політику щодо постачання озброєння Україні.

Що цікаво, в уряді демократичної Кореї пообіцяли розширити перелік підстанційних товарів та загалом анонсували посилення жорсткості у відносинах з рф. Для України така зміна політики означає, значне розширення можливостей щодо отримання чи закупівлі різноманітного сучасного озброєння від корейських виробників.

А через те, що корейський оборонно-промисловий комплекс доволі гнучкий, Україна зможе отримувати доволі швидко свої замовлення.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше