Поляки почали масово скуповувати житло в Іспанії на випадок війни – ЗМІ

Поляки у 2024 році стали втричі більше купляти житло в Іспанії через страх початку бойових дій на території своєї країни.

Про це пише The Warsaw.

Представник варшавської агенції нерухомості Себастьян Павлак розповів, що найбільше нерухомістю в Іспанії цікавляться польські пенсіонери, що відклали гроші, і молодь. Багатії теж є, але їх небагато.

“Зростання за останні два роки очевидне, але на початку цього року воно посилилося, що, ймовірно, пов’язано з новинами з України. Дедалі частіше з’являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнається в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші та куди тікати в разі війни”, – зазначив Павлак.

У виданні вказують, що наразі в середньому квартира площею 65 квадратних метрів продається в Іспанії за 160 тисяч євро, тобто за метр доведеться сплатити 2,4 тисячі євро. При цьому більшість польських клієнтів розраховують придбати житло за 150 тисяч євро.

Джерело hvylya

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше