Польща і Німеччина створюють спільну коаліцію бронетехніки на підтримку України

26 березня Польща та Німеччина запустять коаліцію бронетехніки для України. Про це заявив міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш на зустрічі з німецьким колегою Борисом Пісторіусом.

“Це одна з найважливіших коаліцій, які були створені, ми є двома провідними країнами цього проєкту, до нього приєдналися інші партнери, такі як Велика Британія, Швеція та Італія”, – сказав глава польського Міноборони.

За словами Пісторіуса, коаліція бронетехніки є “особливо важливою в той час, коли росія щодня намагається розділити Захід і підірвати нашу згуртованість”.

Він закликав союзників посилити українські наступальні та оборонні можливості у вигляді снарядів та іншого озброєння.

Міністри також обговорили питання щодо ініціативи спільної закупівлі боєприпасів країнами Євросоюзу для України.

Союзники України вже створили декілька коаліцій, зосереджених на розбудові її Військово-повітряних сил та інформаційно-технологічних можливостей. Йдеться про танкову коаліцію, коаліцію з постачання бронетранспортерів, коаліцію з розмінування, об’єднання з передання літаків F-16, яке очолять США, коаліцію з протиповітряної оборони, а також IT-коаліцію.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше