Польща вперше випробувала ударний дрон Bayraktar TB2

Польські військовослужбовці 15 лютого 2023 року провели випробування ударного дрона Bayraktar TB2. Безпілотний літальний апарат уперше піднявся в небо.

Польща замовила 24 дрони Bayraktar TB2. Вони дислокуватимуться на 12-й базі безпілотних літальних апаратів у Мирославці. Генеральний штаб зазначив, що дрони можуть бути застосовані не тільки для нанесення ударів по противнику, а й для місій з розвідки, спостереження та рекогносцировки.

Контракт із компанією Baykar було укладено наприкінці весни 2021 року, а восени 2022 року Польща отримала перші безпілотні літальні апарати і наземну станцію управління. Крім дронів Варшава замовила керовані бомби MAM-C і MAM-L.

Безпілотні авіаційні комплекси для Польщі включають радари Osprey 30. Також контрактом передбачено придбання тренажерів для навчання польських операторів управління безпілотниками.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше