Польща заблокувала проїзд українських вантажівок на кордоні

З 1 липня Польща призупинила пропуск українських вантажних транспортних засобів, що не мають дозволів на міжнародні вантажні перевезення.

Головні тези:

  • Польща призупинила пропуск українських вантажних транспортних засобів без дозволів на міжнародні вантажні перевезення з 1 липня.
  • Пункти пропуску на інших ділянках кордону з Польщею працюють у звичайному режимі.
  • Дільниця “Гребенне — Рава-Руська” знову відкрита для руху вантажних транспортних засобів у обох напрямках.
  • Україні вдалося розв’язати проблему з пропуском вантажівок, і основні пункти пропуску на кордоні з Польщею працюють без перебоїв.

Польща не пропускає українські вантажівки: у чому справа

З 00:00 1 липня польська стороною у пунктах пропуску призупинила пропуск на в’їзд та виїзд з/в Республіку Польща українських вантажних транспортних засобів, що не мають дозволів на міжнародні вантажні перевезення (дозвіл або книжка ЄКМТ).

Про це у Телеграмі повідомляє Державна митна служба України.

Пункти пропуску на інших ділянках кордону працюють у звичайному режимі.

Яка ситуація на пункті пропуску “Гребенне” — “Рава-Руська

Польські фермери 7 червня припинили акцію протесту перед пунктом пропуску “Гребенне” — “Рава-Руська”.

Як повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко, інтенсивний рух вантажних транспортних засобів в обох напрямках розпочався о 1 годині ночі.

Наразі всі пункти пропуску на кордоні з Польщею працюють у штатному режимі.

Демченко додав, що за минулу добу, як і до цього, в бік Польщі на цьому КПП був нульовий показник перетину кордону вантажівками. В бік України проїхало близько 60 ваговозів.

Джерело news.online

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше