POS-термінали тепер не потрібні: ПриватБанк запускає технологію безконтактного приймання платежів Tap to Pay

ПриватБанк впроваджує технологію безконтактного приймання платежів Tap to Pay на iPhone від Apple для підприємців та бізнесу в Україні.

Клієнти зможуть приймати безконтактні платежі особисто, використовуючи лише iPhone та застосунок Термінал iOS, без необхідності в POS-терміналі чи будь-якому додатковому обладнанні. Нова функція дозволяє продавцям приймати безконтактні платежі з дебетових та кредитних карток, Apple Pay та інших цифрових гаманців.

Клієнти ПриватБанку можуть використати Tap to Pay на iPhone в застосунку Термінал iOS, завантаживши його з Apple App Store на iPhone XS або новішої версії. Технологія Tap to Pay на iPhone використовує вбудовані функції iPhone, щоб зберегти конфіденційність і безпеку як бізнес-даних, так і даних клієнтів.

«Застосунок „Термінал для iPhone“ — це комплексне готове рішення для бізнесу, яке дозволяє не тільки приймати безконтактні платежі з карток Visa та Mastercard, але тепер також реєструвати касові операції, створювати та фіскалізувати чеки та передавати інформацію податковим органам», — сказав Євген Заіграєв, член правління «ПриватБанку» з питань МСБ.

Як приймати оплату через iPhone:

— Відкрийте застосунок «Термінал» на смартфоні;

— Введіть суму покупки;

— Піднесіть iPhone покупцю;

— Покупець має прикласти картку чи свій гаджет до верхньої частини вашого iPhone, над символом безконтактних платежів;

Значок поставленої галочки означатиме, що оплата пройшла успішно. Чек можна надіслати покупцеві на e-mail або у месенджер.

Джерело dev.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше