Пряма трансляція на YouTube зафіксувала зіткнення з мостом у Балтиморі та обвалення його (повне відео)

У ранкові години вівторка ключовий міст Френсіс Скотт Кі (Francis Scott Key Bridge) у Балтіморі обвалився. Причиною стало зіткнення контейнеровоза з опорою моста, що призвело до падіння моста у води річки Патапско. Весь інцидент було зафіксовано на відео під час прямої трансляції. На відео видно увесь шлях підходу вантажного судна до мосту, миготіння світла на самому судні, та момент зіткнення.

За даними The Associated Press, кілька автомобілів впали у воду, що підтверджується відеоматеріалами. За попередніми даними, на момент обвалення на мосту могли перебувати до восьми будівельників, шістьох із яких досі не знайдено.

Губернатор Меріленда Вес Мур (Wes Moore) на пресконференції у вівторок вранці заявив, що корабель втратив електрику і подав сигнал лиха, що дало змогу найближчим робітникам запобігти проїзду більшої кількості автомобілів по мосту. Одну людину було госпіталізовано з травмами після обвалення, друга не потребувала госпіталізації.

Міст Френсіса Скотта Кі — це важлива транспортна споруда в Балтіморі, штат Меріленд, США. Це автомобільний міст завдовжки 2,5 кілометра, який був побудований у 1977 році. Міст слугував важливим транспортним вузлом, що забезпечував зв’язок між різними частинами міста.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше