Прощавай Times New Roman: в Україні створять власний національний шрифт для ділових документів

В Україні планується створити унікальний шрифт для ділової документації.

Про це розповів т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час наради зі шрифтовими дизайнерами, повідомили на сайті МКІП.

«Завдання створення українського національного шрифту є досі актуальним. Мета проста: нам необхідно оновити гарнітуру для ділових документів органів влади, зокрема наказів, розпоряджень, законів тощо. Зараз із цим справляється Times New Roman, але ми б хотіли щось своє — більш оригінальне і сучасне», – сказав Карандєєв.

Своєю чергою учасники зустрічі зазначили, що в Україні є щонайменше чотири готові шрифти, розроблені вітчизняними дизайнерами, які підійдуть для використання в документах.

За підсумками наради вирішено сформувати широкий список пропозицій за двома групами: ділові шрифти для текстів, а також шрифти для заголовків — для декоративного оформлення офіційних документів.

Надалі експерти оберуть дві-три найкращі гарнітури та запропонують їх органам державної влади. Очікується, що згодом новий шрифт пошириться на все ділове мовлення в країні.

Джерело shotam

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше