ПриватБанк може заблокувати картку за кількість транзакцій

Українські банки можуть заблокувати рахунки своїх клієнтів, якщо здійснені за ними операції здаватимуться фінустанові підозрілими. З такою проблемою зіткнувся й клієнт ПриватБанку, який здійснив значну кількість транзакцій на картки інших людей.

Відповідний відгук чоловік залишив на порталі “Мінфін”.

За словами клієнта банку, через те, що він здійснив досить багато операцій з грошовими переказами зі свого рахунку на інші картки, імовірно, було досягнуто встановленого щомісячного ліміту.

“Я спробував 30 січня зайти у свій акаунт в мобільному додатку, але мені видало помилку. Коли подзвонив 3700, автовідповідач повідомив, що мій рахунок заблоковано і треба надати реквізити іншого банку для перерахування залишку коштів на рахунку”, – розповів чоловік.

Дійсно, у ПриватБанку є певний ліміт переказів коштів зі свого рахунку на інші картки, по Україні – 200 переказів на місяць, за кордон – 20 переказів на місяць. Якщо цей ліміт буде порушено, то банк може обмежити можливість користуватися карткою.

У своєму відгуку чоловік також поцікавився щодо причини розірвання ділових відносин з банком та чи може він якось продовжити користуватися послугами цієї фінустанови, адже відвідавши відділення чоловік не отримав відповіді на ці питання.

Що відповіли в ПриватБанку

Працівники фінустанови відреагували на дану скаргу клієнта та зазначили, що всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур та відповідають вимогам безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні.

“Наразі обслуговування рахунку обмежене, відновити співпрацю з банком змога відсутня”, – відповіли клієнту в ПриватБанку.

У коментарі на відгук клієнту пояснили, що при розірванні ділових відносин з банком, він може переказати залишок коштів до іншого банку. Однак чітку причину блокування рахунку чоловіку так і не зазначили.

Джерело progroshi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше